Afsluiting competitie 2013-2014.

Traditiegetrouw hebben we ook dit seizoen de competitie weer afgesloten met een gezamenlijk etentje. Deze keer vond dit plaats in café de Toeter. Zoals gebruikelijk hadden alle teams gerechten klaargemaakt van een door hen gekozen land en zorgde het bestuur voor de toetjes en het eerste drankje.

openingtoeterEr kon dus gesmuld worden van gerechten uit Nederland, China, Spanje, Italië, Rusland, Amerika, Hongarije, Mexico en Duitsland. Het één nog lekkerder dan het andere. Alles paste dan ook niet op de buffettafel (het biljart) maar ook dit kwam helemaal voor elkaar.

Rond 17:30 uur waren alle gerechten en teams binnen en kon worden begonnen met aan de heerlijke gerechten.

Nadat in de meeste pannen en schalen de bodem in zicht kwam en iedereen nog wat ruimte over probeerde te houden voor de toetjes nam Erik het woord om ons eerste jeugdteam in het zonnetje te zetten. Het team was er in geslaagd om in de hoogste klasse van de jeugdcompetitie, U19 1e klasse A het kampioenschap met ruime voorsprong, 24 punten meer dan nummer 2, BV Smash uit Hoogeveen. Alle wedstrijden werden gewonnen. Het team mag in juni regio Noord van BNL gaan vertegenwoordigen bij de Nederlands Kampioenschappen voor regioteams in de klasse U19 in Zutphen. Erik feliciteerde ook team 4 met hun behaalde beste tweede plaats in de eerste klasse waardoor zij waarschijnlijk promoveren naar de Hoofdklasse van de regiocompetitie.

Daarna was het tijd om, met een bloemetje en kadobon, afscheid te nemen van Judy Dellebarre en haar te bedanken voor haar inzet als competitieleider voor eerst een paar jaar de jeugd en daarna een paar jaar voor de senioren. Erik deed nog een oproep voor een opvolger en Judy was bereid om de opvolger in te werken. Ook Thea Brontsema had aangegeven te willen stoppen met haar werkzaamheden voor de kledingcommissie en ook zij werd met een bloemetje en kadobon bedankt voor haar inzet.overzicht

Daarna was het tijd voor de toetjes en werd afgesloten met een drankje en werd nog wat gedart en gepoold. Hieronder wat foto’s van dit altijd weer gezellige gebeuren.

 

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20

Simple Image Gallery Extended

 

 

voor verhuur van kamers en appartementen