Geraniumactie SV Meteoor groot succes mede dankzij A7-Snelkoerier.

Afgelopen weekend had de badmintonvereniging hun jaarlijkse geraniumactie. Dit is mede een groot succes geworden door A7-Snelkoerier die een vrachtwagen beschikbaar stelde voor het vervoeren van de geraniums. Er werd in Sappemeer bij “Kwekerij de Boer” een vrachtwagen vol met karren geladen, met daarop de geraniums. De leden hadden de afgelopen weken aan familie of vrienden geraniums verkocht die op 5 mei jl. werden geleverd. Men kon ze bij de sporthal vandaan halen en de grote bestellingen werden door de vrijwilligers bij de leden thuis bezorgd.

Deze actie is altijd zeer geslaagd en zorgt ervoor dat de contributie bij de vereniging laag kan blijven. Dit alles was niet mogelijk geweest als er geen vrijwilligers hadden meegeholpen. Iedereen daarvoor bedankt en ook bedankt A7-Snelkoerier.

bewerkt

 • IMAG0096
 • IMAG0097
 • IMAG0098
 • IMAG0100
 • IMAG0101
 • IMAG0102
 • IMAG0103
 • IMAG0106
 • IMAG0107
 • IMAG0108
 • IMAG0109
 • bewerkt

Simple Image Gallery Extended

voor verhuur van kamers en appartementen