Vrijwilligersuitje SV Meteoor 2011.

Vrijdagavond 4 november heeft het bestuur alle vrijwilligers van de vereniging uitgenodigd voor een gezellig avondje uit in Gasterij Smits in Midwolda. Nadat iedereen om half acht gearriveerd was werd eerst een kopje koffie gedronken rond de open haard. Het programma was als volgt, eerst een heerlijk buffet daarna rond de open haard een kleine quiz gepresenteerd door onze quizmasters Joke en Koos. De vragen over o.a. sport, showbizz, sv meteoor en algemeen werden uiteindelijk het best beantwoord door Vera die daarmee de eerste prijs verdiende. Daarna werd onder het genot van wat drankjes nog een bowlingwedstrijd gespeeld tussen 3 ploegen op 3 banen. De uitslagen waren : ploegen

1e - groep 3 met Henriette, Joke B, Petra, Koos, Peter en Victor
2e - groep 1 met Carla, Cathy, Diny, Karina, Gerard en Harry
3e – groep 2 met Jannie, Judy, Bert, Dick, Erik en Geert

individueel

1e – Bert met 110 punten
2e – Cathy met 99 punten
3e – Petra met 91 punten
Rond 23.00 uur werd de avond afgesloten en keerden we weer terug richting Veendam.

Klik hier om de foto’s te bekijken.
voor verhuur van kamers en appartementen