Succesvol Ercon BC Go! jeugdtoernooi

Afgelopen weekend deed er (zoals elk jaar) weer een grote delegatie jeugdleden mee aan het jeugdtoernooi bij BC GO! 18 kinderen van onze club streden om de prijzen en ook deze keer werden er weer prima resultaten neergezet:

2e plaats JE 15 competitie + 18 recreanten   Jeroen Piersma

2e plaats ME 12 competitie                               Dian Bos

1e plaats JE 12 recreanten                                Maarten Boelens

2e plaats MD 12 recreanten                              Iris Hofman & Susannah Klein

 Verder wist Suzet Haan zowel de traditionele quiz te winnen (alle vragen goed beantwoord) en de prijsvraag voor het goede doel. Voor de eerste moest een serie moeilijke vragen beantwoord worden - de prijsvraag bestond uit het raden van het gezamenlijk gewicht van alle Meteoor en BC Appingedam deelnemers. Henriette wist bij de begeleiders beslag te leggen op de eerste prijs voor de quiz. Zij had slechts 1 vraag fout beantwoord.

Voor de (onvoorbereide) begeleiders is het toernooi even afzien, aangezien de kantine pas om 11.00 open gaat - maar gelukkig werd die ene onervaren begeleider goed opgevangen door de andere ouders die wel thermosflessen met koffie mee genomen hadden (waarvoor alsnog bedankt!)

Op de site van BC GO! is een overzicht van alle winnaars te vinden.

  • P5260027
  • P5260030
  • P5260031
  • P5260032
  • P5260035
  • P5260036
  • P5260038

Simple Image Gallery Extended

voor verhuur van kamers en appartementen