Jeugdevenement 2007 groot succes!

Afgelopen weekend, zaterdag 7 april, werd weer het jaarlijkse jeugdevenement georganiseerd. Op 6 banen werden in 3 poules steeds wedstrijden gespeeld met en tegen steeds andere kinderen uit de regio. Om ongeveer 12.30 uur werden de winnaars bekend gemaakt, maar iedereen kreeg sowieso een mooi vaantje mee. De organisatie kon terug kijken op een zeer geslaagd evenement.

Prijzen en vaantjes werden beschikbaar gesteld door Kapsalon Marcel, waarvoor natuurlijk onze hartelijke dank!

Prijswinnaars:

Poule A   Poule B   Poule C  
1. Wietsje van Tholen   1. Tom van 't Hoff   1. Jeroen Hulshof  
2. Saskia Bont   2. Tessa Yntema   2. Lars Noorman  

De cursief gedrukte kinderen spelen bij SV Meteoor, allemaal natuurlijk gefeliciteerd!

voor verhuur van kamers en appartementen