DDW2 heeft het te gezellig. Stop politie...

7 januari . Onze eerste wedstrijd van 2008. Op naar Stadskanaal. Een paar weken niet getraind. Hoe gaan we het er vanaf brengen? De heren zijn goed begonnen. Harry slaat de brilglazen van de tegenstander er al uit.
Dus na een korte onderbreking maakt Harry er 2 keer 13-21 van. Bert vond het wel leuk om met een 3 setter te beginnen.12-21/21-16/11-21 in het voordeel van Bert.
Joke had thuis de single verloren, dus daar moest wat aan gedaan worden. Beide sets waren spannend en gingen veelal gelijk op, maar de winst ging naar Joke 19-21/19-21. Jolanda starte tegen een ietwat grieperige dame. Ze maakten het ook maar spannend met een 3 setter. En weer was daar de winst voor meteoor. 21-12/3-21/12-21
Op naar de dubbels. Ook die gingen prima voor beide meteoorteams. De 6-0 stond! De mixen. Harry en Joke moesten er weer even inkomen samen, maar deden dat prima met 20-22/9-21. Puntje erbij!
Jolanda en Bert gingen voor de 8-0, maar verloren helaas in 2 sets met 21-14/21-09. 7-1 voor Meteoor. Mooi begin van 2008.
Er werd nog even gezellig nagedronken/gegeten met het gezellige team en trouwe supporters van Stadskanaal. Zo dachten 2 agenten er ook over(dat we het gezellig hadden gehad in de kantine) Net een paar meter van de Spont...
STOP Politie. Ja hoor....Jolanda mocht blazen. Maar ja, die rivella's gaven de agenten geen plezier. Dus de rit kon lachend vervolgt worden. De agenten mochten op zoek naar het volgende slachtoffer.
voor verhuur van kamers en appartementen