Een overwinning ddw1

Donderdag avond 25-10-2007 gingen wij vol goede moed naar Leek toe. Eenmaal daaraan gekomen hadden wij er goed aangedaan als wij een dikke winterjas hadden meegenomen het was er koud echt koud.

Maar na wat rekken en strekken begon Richard vol goede moed aan zijn heren singel helaas in een 2 setter verloren, daarna was het de beurt aan Marcel helaas net verloren in een 3 setter. Toen was het de beurt aan Helga die won in een slopende 3 setter , Henriette ging het prima af in een 2 setter. Gelukkig 2-2 na de singels. Toen de dubbels die gingen vrij gemakkelijk richting Meteoor toe, de heren in een mooie 3 setter de dames in een 2 setter. Als laatste de mixen die gingen allebei ook naar Meteoor en zo ging Meteoor met toch een warm naar huis 6-2.

voor verhuur van kamers en appartementen